Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 4 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 4 - Miercuri 04.07

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-minibaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-minibaschet/


Ziua Teren Ora Categorie Berger
Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 4


Miercuri 04.07 1 8:15 MBM E5 - M CS Baller 1 Bucuresti 12 23
Panatinaikos PBA Bucuresti
Miercuri 04.07 1 9:15 MBM E6 - M ACS Baschet Star Oradea 14 25
ACS Regal Bucuresti
Miercuri 04.07 1 10:15 MBM E7 - M CS Cuza Sport 1 Braila 28 30
LPS CSU 3 Pitesti
Miercuri 04.07 1 11:15 MBM E4 - M BC Gladiatorii Bucuresti 8
7 CS National Iasi
Miercuri 04.07 1 12:15 MBM E3 - M ACS Gladius Targu Mures 32
4 Vest Activ Timisoara
Miercuri 04.07 2 8:15 MBM F5 - M LPS Bihorul CSM Oradea 20 22
Shooting Stars Albastru Buftea
Miercuri 04.07 2 9:15 MBM F6 - M ACS KSE 1 Targu Secuiesc 12 43
ACS Alpha Sport Team Sibiu
Miercuri 04.07 2 10:15 MBM F7 - M BTG Artesania 2 Bucuresti 24
11 CS Phoenix Constanta
Miercuri 04.07 2 11:15 MBM F4 - M ACS Champions Alb Buc Craiova 23
4 CSS Nr 1 Constanta
Miercuri 04.07 2 12:15 MBM F3 - M ACS Vilis 1 Bucuresti 30
10 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Miercuri 04.07 3 8:15 MBM G5 - M ACS U-BT Negru Cluj-Napoca 22 19 ACS BS Starters Iasi
Miercuri 04.07 3 9:15 MBM G6 - M CS Cuza Sport 2 Braila 7 55 ACS Juniors Craiova
Miercuri 04.07 3 10:15 MBM G4 - M LPS CSU 1 Pitesti 36
20 CS Olimpia Bucuresti
Miercuri 04.07 3 11:15 MBM G3 - M CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei 12 41
ABC Lynx Shooters Ploiesti
Miercuri 04.07 4 8:15 MBM H5 - M ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca 18 34
ACS For You Albastru Cluj-Napoca
Miercuri 04.07 4 9:15 MBM H6 - M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 28 58
ABC Targu Jiu
Miercuri 04.07 4 10:15 MBM H4 - M BC CSU 2 Sibiu 23
19 CS Deceneu Tulcea
Miercuri 04.07 4 11:15 MBM H3 - M BC Slam Rosu Bucuresti 22 24
LPS CSU 2 Pitesti
Miercuri 04.07 5 8:15 MBM I5 - M ABC Athletic Constanta 37
16 BC Slam Alb Bucuresti
Miercuri 04.07 5 9:15 MBM I6 - M ACS Fan Baschet Galben Otopeni 10 39
ACS Champions Rosu Buc Craiova
Miercuri 04.07 5 10:15 MBM I4 - M ACS Leii Bucuresti 55
10 CSU 2 Ploiesti
Miercuri 04.07 5 11:15 MBM I3 - M ACS Dream Team Caracal 6 12
ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti
Miercuri 04.07 6 8:15 MBF A5 - F CSS 2 Craiova 16 22
CSS BCN Ramnicu Valcea
Miercuri 04.07 6 9:15 MBF A6 - F ACS BS Starters Iasi 4 29
CSS Bega 1 Timisoara
Miercuri 04.07 6 10:15 MBF A7 - F BC Magic Satu Mare 35
19 CSS Nr 1 Constanta
Miercuri 04.07 6 11:15 MBF A4 - F CS Olimpia 1 Bucuresti 5 34
Champions CSS 6-1 Bucuresti
Miercuri 04.07 6 12:15 MBF A3 - F CSS Sfantu Gheorghe 37
18 ACS ICED Bucuresti
Miercuri 04.07 7 8:15 MBF B5 - F ACS Vilis  Bucuresti 13 19
ACS KSE Targu Secuiesc
Miercuri 04.07 7 9:15 MBF B7 - F Champions CSS 6-2 Bucuresti 3 35
CSS Brasovia Brasov
Miercuri 04.07 7 10:15 MBF B4 - F CSS Sibiu 32
18 ACS NBS Cluj-Napoca
Miercuri 04.07 7 11:15 MBF B3 - F ACS Eko Sighet 44
14 ACS Galactica Cluj-Napoca
Miercuri 04.07 7 12:15 MBF B6 - F CS Laguna Constanta     STA
Miercuri 04.07 8 8:15 MBF C5 - F ACS Admar Costinesti 11 25
CSS Gheorgheni
Miercuri 04.07 8 9:15 MBF C6 - F CS National Iasi 24
16 CSS Nr 4 Bucuresti
Miercuri 04.07 8 10:15 MBF C4 - F CSS 1 Craiova 9 16
LPS CSU Pitesti
Miercuri 04.07 8 11:15 MBF C3 - F LPS Alba Iulia 24
18 CS Cuza Sport Braila
Miercuri 04.07 9 8:15 MBM A5 - M ACS U-BT Alb Cluj-Napoca 44
24 LPS Targu Mures
Miercuri 04.07 9 9:15 MBM A6 - M CSU Brasov 29 45
ACS Valbon Arad
Miercuri 04.07 9 10:15 MBM A7 - M CSS 2 Medias 6 46
CSS Focsani
Miercuri 04.07 9 11:15 MBM A4 - M CSO Voluntari 19 21
ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Miercuri 04.07 9 12:15 MBM A3 - M ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 24 25
ACS Artesania Bucuresti
Miercuri 04.07 10 8:15 MBM B5 - M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 24
19 ACS For You Alb Cluj-Napoca
Miercuri 04.07 10 9:15 MBM B6 - M CS Steaua Magic 1 Bucuresti 8 37
CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei
Miercuri 04.07 10 10:15 MBM B7 - M ABC Lucky Dragons Targu Mures 31 41
ACS Iris Petras Iasi
Miercuri 04.07 10 11:15 MBM B4 - M ABC Laguna Bucuresti 7 28
ACS MC Ball 2 Mangalia
Miercuri 04.07 10 12:15 MBM B3 - M MP Sport Timisoara 15 22
ABC Magic Satu Mare
Miercuri 04.07 11 8:15 MBM C5 - M ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 13 48
Dinamo CSS 6-2 Bucuresti
Miercuri 04.07 11 9:15 MBM C6 - M ACS KSE 2 Targu Secuiesc 16 23
Shooting Stars Galben Buftea
Miercuri 04.07 11 10:15 MBM C7 - M ACS Fan Baschet Mov Otopeni 13
12 ACS Toyin Constanta
Miercuri 04.07 11 11:15 MBM C4 - M BC CSU 3 Sibiu 15 44
CSS Sibiu
Miercuri 04.07 11 12:15 MBM C3 - M CSU 1 Ploiesti 8 31
ACS BC Lions 1 Craiova
Miercuri 04.07 12 8:15 MBM D5 - M CS Baller 2 Bucuresti 3 26
ACS BC Lions 2 Craiova
Miercuri 04.07 12 9:15 MBM D6 - M CSS 1 Medias 9 59
ACS MC Ball 1 Mangalia
Miercuri 04.07 12 10:15 MBM D7 - M ACS Vilis 2 Bucuresti 22
19 ACS Nordic Basketball Baia Mare
Miercuri 04.07 12 11:15 MBM D4 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 10 34
BC CSU 1 Sibiu
Miercuri 04.07 12 12:15 MBM D3 - M CS Fly OC Constanta 12 27
CS Steaua Magic 2 Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.