Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 4 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 5 - Miercuri 04.07.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-minibaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-minibaschet/


Ziua Teren Ora Categorie Berger B Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 5


Miercuri 04.07 1 15:30 MBM I2 - M CSU 2 Ploiesti 5 20
ACS Dream Team Caracal
Miercuri 04.07 1 16:30 MBM B10 - M ABC Magic Satu Mare 47
31 ABC Lucky Dragons Targu Mures
Miercuri 04.07 1 17:30 MBM B1 - M ACS For You Alb Cluj-Napoca 13 24
ABC Laguna Bucuresti
Miercuri 04.07 1 18:30 MBM B9 - M CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei 53
9 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Miercuri 04.07 1 19:30 MBM B8 - M ACS Iris Petras Iasi 17 22
CS Steaua Magic 1 Bucuresti
Miercuri 04.07 2 16:30 MBM C10 - M ACS BC Lions 1 Craiova 50
12 ACS Fan Baschet Mov Otopeni
Miercuri 04.07 2 17:30 MBM C1 - M Dinamo CSS 6-2 Bucuresti 56
2 BC CSU 3 Sibiu
Miercuri 04.07 2 18:30 MBM C9 - M Shooting Stars Galben Buftea 22 24
ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Miercuri 04.07 2 19:30 MBM C8 - M ACS Toyin Constanta 24
8 ACS KSE 2 Targu Secuiesc
Miercuri 04.07 3 15:30 MBM D2 - M BC CSU 1 Sibiu 36
11 CS Fly OC Constanta
Miercuri 04.07 3 16:30 MBM D10 - M CS Steaua Magic 2 Bucuresti 40
16 ACS Vilis 2 Bucuresti
Miercuri 04.07 3 17:30 MBM D1 - M ACS BC Lions 2 Craiova 26
10 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Miercuri 04.07 3 18:30 MBM D9 - M ACS MC Ball 1 Mangalia 86
1
CS Baller 2 Bucuresti
Miercuri 04.07 3 19:30 MBM D8 - M ACS Nordic Basketball Baia Mare 14 42
CSS 1 Medias
Miercuri 04.07 4 15:30 MBM E2 - M CS National Iasi 4 27
ACS Gladius Targu Mures
Miercuri 04.07 4 16:30 MBM E10 - M Vest Activ Timisoara 8 14
CS Cuza Sport 1 Braila
Miercuri 04.07 4 17:30 MBM E1 - M Panatinaikos PBA Bucuresti 25
4 BC Gladiatorii Bucuresti
Miercuri 04.07 4 18:30 MBM E9 - M ACS Regal Bucuresti 22
20 CS Baller 1 Bucuresti
Miercuri 04.07 4 19:30 MBM E8 - M LPS CSU 3 Pitesti 38
15 ACS Baschet Star Oradea
Miercuri 04.07 5 16:30 MBM F10 - M ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 10 24
BTG Artesania 2 Bucuresti
Miercuri 04.07 5 17:30 MBM F1 - M Shooting Stars Albastru Buftea 19
15 ACS Champions Alb Buc Craiova
Miercuri 04.07 5 18:30 MBM F9 - M ACS Alpha Sport Team Sibiu 32
13 LPS Bihorul CSM Oradea
Miercuri 04.07 5 19:30 MBM F8 - M CS Phoenix Constanta 23
10 ACS KSE 1 Targu Secuiesc
Miercuri 04.07 6 15:30 MBM G2 - M CS Olimpia Bucuresti 18
10 CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei
Miercuri 04.07 6 16:30 MBM G1 - M ACS BS Starters Iasi 11 21
LPS CSU 1 Pitesti
Miercuri 04.07 6 17:30 MBM G9 - M ACS Juniors Craiova 26
16 ACS U-BT Negru Cluj-Napoca
Miercuri 04.07 6 18:30 MBM G8 - M ACS Axiopolis Sport Cernavoda 31
6 CS Cuza Sport 2 Braila
Miercuri 04.07 6 19:30 MBM C2 - M CSS Sibiu 19
9 CSU 1 Ploiesti
Miercuri 04.07 7 15:30 MBM H2 - M CS Deceneu Tulcea 14 16
BC Slam Rosu Bucuresti
Miercuri 04.07 7 16:30 MBM H1 - M ACS For You Albastru Cluj-Napoca 24
18 BC CSU 2 Sibiu
Miercuri 04.07 7 17:30 MBM H9 - M ABC Targu Jiu 34
15 ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca
Miercuri 04.07 7 18:30 MBM H8 - M CSS BCN Ramnicu Valcea 18 21
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Miercuri 04.07 7 19:30 MBM B2 - M ACS MC Ball 2 Mangalia 20
17 MP Sport Timisoara
Miercuri 04.07 8 16:30 MBM I1 - M BC Slam Alb Bucuresti 8 58
ACS Leii Bucuresti
Miercuri 04.07 8 17:30 MBM I9 - M ACS Champions Rosu Buc Craiova 28
21 ABC Athletic Constanta
Miercuri 04.07 8 18:30 MBM I8 - M ABC Hoops Brasov 6 15
ACS Fan Baschet Galben Otopeni
Miercuri 04.07 8 19:30 MBM F2 - M CSS Nr 1 Constanta 2 40
ACS Vilis 1 Bucuresti
Miercuri 04.07 9 15:30 MBF A2 - F Champions CSS 6-1 Bucuresti 37
34 CSS Sfantu Gheorghe
Miercuri 04.07 9 16:30 MBF A10 - F ACS ICED Bucuresti 17 46
BC Magic Satu Mare
Miercuri 04.07 9 17:30 MBF A1 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 27
13 CS Olimpia 1 Bucuresti
Miercuri 04.07 9 18:30 MBF A9 - F CSS Bega 1 Timisoara 22
12 CSS 2 Craiova
Miercuri 04.07 9 19:30 MBF A8 - F CSS Nr 1 Constanta 5 12
ACS BS Starters Iasi
Miercuri 04.07 10 15:30 MBF B2 - F ACS NBS Cluj-Napoca 5 52
ACS Eko Sighet
Miercuri 04.07 10 16:30 MBF B10 - F ACS Galactica Cluj-Napoca 26
3 Champions CSS 6-2 Bucuresti
Miercuri 04.07 10 17:30 MBF B1 - F ACS KSE Targu Secuiesc 6 25
CSS Sibiu
Miercuri 04.07 10 18:30 MBF C8 - F CSS Bega 2 Timisoara 13
5 CS National Iasi
Miercuri 04.07 10 19:30 MBF B8 - F CSS Brasovia Brasov 21 25
CS Laguna Constanta
Miercuri 04.07 11 15:30 MBF C2 - F LPS CSU Pitesti 19
3 LPS Alba Iulia
Miercuri 04.07 11 16:30 MBF C1 - F CSS Gheorgheni 17 23
CSS 1 Craiova
Miercuri 04.07 11 17:30 MBF C9 - F CSS Nr 4 Bucuresti 2 16
ACS Admar Costinesti
Miercuri 04.07 11 18:30 MBF B9 - F STA     ACS Vilis  Bucuresti
Miercuri 04.07 12 15:30 MBM A2 - M ACS ID Ingerii Baniei Craiova 11 23
ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
Miercuri 04.07 12 16:30 MBM A10 - M ACS Artesania Bucuresti 28
8 CSS 2 Medias
Miercuri 04.07 12 17:30 MBM A1 - M LPS Targu Mures 28
8 CSO Voluntari
Miercuri 04.07 12 18:30 MBM A9 - M ACS Valbon Arad 55
21 ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Miercuri 04.07 12 19:30 MBM A8 - M CSS Focsani 23 35
CSU Brasov

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.