Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 5 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 6 - Joi 05.07.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet



Ziua Teren Ora Categorie Berger
Echipa A Scor A Scor B Echipa B
          Etapa 6      
Joi 05.07 1 8:15 MBF A1 - F CS Olimpia 1 Bucuresti 6 33
CSS Bega 1 Timisoara
Joi 05.07 1 9:15 MBF A9 - F CSS 2 Craiova 39
19 CSS Nr 1 Constanta
Joi 05.07 1 10:15 MBF A10 - F BC Magic Satu Mare 32
13 ACS BS Starters Iasi
Joi 05.07 1 11:15 MBF A2 - F CSS Sfantu Gheorghe 22
14 CSS BCN Ramnicu Valcea
Joi 05.07 1 12:15 MBM E3 - M Vest Activ Timisoara     CS National Iasi
Joi 05.07 2 8:15 MBF B9 - F ACS Vilis  Bucuresti 13 47
CSS Brasovia Brasov
Joi 05.07 2 9:15 MBF B10 - F Champions CSS 6-2 Bucuresti 2 29
CS Laguna Constanta
Joi 05.07 2 10:15 MBF B2 - F ACS Eko Sighet 29
1 ACS KSE Targu Secuiesc
Joi 05.07 2 11:15 MBF B3 - F ACS Galactica Cluj-Napoca     ACS NBS Cluj-Napoca
Joi 05.07 2 12:15 MBF B1 - F CSS Sibiu     STA
Joi 05.07 3 8:15 MBF C1 - F CSS 1 Craiova 27
9 CSS Nr 4 Bucuresti
Joi 05.07 3 9:15 MBF C9 - F ACS Admar Costinesti 13 30
CSS Bega 2 Timisoara
Joi 05.07 3 10:15 MBF C2 - F LPS Alba Iulia 23
21 CSS Gheorgheni
Joi 05.07 3 11:15 MBF C3 - F CS Cuza Sport Braila 13 23
LPS CSU Pitesti
Joi 05.07 4 8:15 MBM A1 - M CSO Voluntari 7 38
ACS Valbon Arad
Joi 05.07 4 9:15 MBM A9 - M ACS U-BT Alb Cluj-Napoca 34
24 CSS Focsani
Joi 05.07 4 10:15 MBM A10 - M CSS 2 Medias 4 33
CSU Brasov
Joi 05.07 4 11:15 MBM A2 - M ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 24 26
LPS Targu Mures
Joi 05.07 4 12:15 MBM A3 - M ACS Artesania Bucuresti 6
2 ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Joi 05.07 5 8:15 MBM B1 - M ABC Laguna Bucuresti 4 32
CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei
Joi 05.07 5 9:15 MBM B9 - M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 20
18 ACS Iris Petras Iasi
Joi 05.07 5 10:15 MBM B10 - M ABC Lucky Dragons Targu Mures 18
6 CS Steaua Magic 1 Bucuresti
Joi 05.07 5 11:15 MBM B2 - M MP Sport Timisoara 18
10 ACS For You Alb Cluj-Napoca
Joi 05.07 5 12:15 MBM B3 - M ABC Magic Satu Mare     ACS MC Ball 2 Mangalia
Joi 05.07 6 8:15 MBM C1 - M BC CSU 3 Sibiu 5 39
Shooting Stars Galben Buftea
Joi 05.07 6 9:15 MBM C9 - M ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 19
6 ACS Toyin Constanta
Joi 05.07 6 10:15 MBM C10 - M ACS Fan Baschet Mov Otopeni 29
9 ACS KSE 2 Targu Secuiesc
Joi 05.07 6 11:15 MBM C2 - M CSU 1 Ploiesti 16
9 Dinamo CSS 6-2 Bucuresti
Joi 05.07 6 12:15 MBM C3 - M ACS BC Lions 1 Craiova     CSS Sibiu
Joi 05.07 7 8:15 MBM D1 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 0 54
ACS MC Ball 1 Mangalia
Joi 05.07 7 9:15 MBM D9 - M CS Baller 2 Bucuresti 14 15
ACS Nordic Basketball Baia Mare
Joi 05.07 7 10:15 MBM D10 - M ACS Vilis 2 Bucuresti 23 33
CSS 1 Medias
Joi 05.07 7 11:15 MBM D2 - M CS Fly OC Constanta 4 24
ACS BC Lions 2 Craiova
Joi 05.07 7 12:15 MBM D3 - M CS Steaua Magic 2 Bucuresti 17
6 BC CSU 1 Sibiu
Joi 05.07 8 8:15 MBM E1 - M BC Gladiatorii Bucuresti 15 27
ACS Regal Bucuresti
Joi 05.07 8 9:15 MBM E9 - M CS Baller 1 Bucuresti 21 32
LPS CSU 3 Pitesti
Joi 05.07 8 10:15 MBM E10 - M CS Cuza Sport 1 Braila 36
7 ACS Baschet Star Oradea
Joi 05.07 8 11:15 MBM E2 - M ACS Gladius Targu Mures 5 10
Panatinaikos PBA Bucuresti
Joi 05.07 8 12:15 MBF A3 - F ACS ICED Bucuresti     Champions CSS 6-1 Bucuresti
Joi 05.07 9 8:15 MBM F1 - M ACS Champions Alb Buc Craiova 1 32
ACS Alpha Sport Team Sibiu
Joi 05.07 9 9:15 MBM F9 - M LPS Bihorul CSM Oradea 12
9 CS Phoenix Constanta
Joi 05.07 9 10:15 MBM F10 - M BTG Artesania 2 Bucuresti     ACS KSE 1 Targu Secuiesc
Joi 05.07 9 11:15 MBM F2 - M ACS Vilis 1 Bucuresti 26
3 Shooting Stars Albastru Buftea
Joi 05.07 9 12:15 MBM F3 - M ACS Dan Dacian Gri Bucuresti     CSS Nr 1 Constanta
Joi 05.07 10 8:15 MBM G1 - M LPS CSU 1 Pitesti 29
16 ACS Juniors Craiova
Joi 05.07 10 9:15 MBM G9 - M ACS U-BT Negru Cluj-Napoca 25
15 ACS Axiopolis Sport Cernavoda
Joi 05.07 10 10:15 MBM G2 - M CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei 5 25
ACS BS Starters Iasi
Joi 05.07 10 11:15 MBM G3 - M ABC Lynx Shooters Ploiesti 46
21 CS Olimpia Bucuresti
Joi 05.07 11 8:15 MBM H1 - M BC CSU 2 Sibiu 27 51
ABC Targu Jiu
Joi 05.07 11 9:15 MBM H9 - M ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca 18 27
CSS BCN Ramnicu Valcea
Joi 05.07 11 10:15 MBM H2 - M BC Slam Rosu Bucuresti 18 27
ACS For You Albastru Cluj-Napoca
Joi 05.07 11 11:15 MBM H3 - M LPS CSU 2 Pitesti 6 17
CS Deceneu Tulcea
Joi 05.07 12 8:15 MBM I1 - M ACS Leii Bucuresti 34
23 ACS Champions Rosu Buc Craiova
Joi 05.07 12 9:15 MBM I9 - M ABC Athletic Constanta 25
7 ABC Hoops Brasov
Joi 05.07 12 10:15 MBM I2 - M ACS Dream Team Caracal 9 12
BC Slam Alb Bucuresti
Joi 05.07 12 11:15 MBM I3 - M ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti 18
8 CSU 2 Ploiesti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.