Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 6 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 7 - Vineri 06.07

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-minibaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-minibaschet/


Ziua Teren Ora Categorie Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 7


Vineri 06.07 1 8:15 MBM E8 - M ACS Baschet Star Oradea 9 35
CS Baller 1 Bucuresti
Vineri 06.07 1 9:15 MBM E5 - M Panatinaikos PBA Bucuresti 25
12 Vest Activ Timisoara
Vineri 06.07 1 10:15 MBM E6 - M ACS Regal Bucuresti 20
15 ACS Gladius Targu Mures
Vineri 06.07 1 11:15 MBM E7 - M LPS CSU 3 Pitesti 37
13 BC Gladiatorii Bucuresti
Vineri 06.07 1 12:15 MBM E4 - M CS National Iasi 9 25
CS Cuza Sport 1 Braila
Vineri 06.07 2 8:15 MBM F8 - M ACS KSE 1 Targu Secuiesc 5 25
LPS Bihorul CSM Oradea
Vineri 06.07 2 9:15 MBM F5 - M Shooting Stars Albastru Buftea 17 18
ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Vineri 06.07 2 10:15 MBM F6 - M ACS Alpha Sport Team Sibiu 13 25
ACS Vilis 1 Bucuresti
Vineri 06.07 2 11:15 MBM F7 - M CS Phoenix Constanta 27
23 ACS Champions Alb Buc Craiova
Vineri 06.07 2 12:15 MBM F4 - M CSS Nr 1 Constanta 5 23
BTG Artesania 2 Bucuresti
Vineri 06.07 3 8:15 MBM G8 - M CS Cuza Sport 2 Braila 4 64
ACS U-BT Negru Cluj-Napoca
Vineri 06.07 3 9:15 MBM G5 - M ACS BS Starters Iasi 18 30
ABC Lynx Shooters Ploiesti
Vineri 06.07 3 10:15 MBM G6 - M ACS Juniors Craiova 41
9 CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei
Vineri 06.07 3 11:15 MBM G7 - M ACS Axiopolis Sport Cernavoda 18 27
LPS CSU 1 Pitesti
Vineri 06.07 4 8:15 MBM H8 - M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 34
17 ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca
Vineri 06.07 4 9:15 MBM H5 - M ACS For You Albastru Cluj-Napoca 26
20 LPS CSU 2 Pitesti
Vineri 06.07 4 10:15 MBM H6 - M ABC Targu Jiu 42
38 BC Slam Rosu Bucuresti
Vineri 06.07 4 11:15 MBM H7 - M CSS BCN Ramnicu Valcea 10 18
BC CSU 2 Sibiu
Vineri 06.07 5 8:15 MBM I8 - M ACS Fan Baschet Galben Otopeni 19 34
ABC Athletic Constanta
Vineri 06.07 5 9:15 MBM I5 - M BC Slam Alb Bucuresti 15 47
ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti
Vineri 06.07 5 10:15 MBM I6 - M ACS Champions Rosu Buc Craiova 27
17 ACS Dream Team Caracal
Vineri 06.07 5 11:15 MBM I7 - M ABC Hoops Brasov 4 45
ACS Leii Bucuresti
Vineri 06.07 6 8:15 MBF A8 - F ACS BS Starters Iasi 5 23
CSS 2 Craiova
Vineri 06.07 6 9:15 MBF A5 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 31
9 ACS ICED Bucuresti
Vineri 06.07 6 10:15 MBF A6 - F CSS Bega 1 Timisoara 17 23
CSS Sfantu Gheorghe
Vineri 06.07 6 11:15 MBF A7 - F CSS Nr 1 Constanta 15 16
CS Olimpia 1 Bucuresti
Vineri 06.07 6 12:15 MBF A4 - F Champions CSS 6-1 Bucuresti 38
5 BC Magic Satu Mare
Vineri 06.07 7 8:15 MBF B8 - F CS Laguna Constanta 46
6 ACS Vilis  Bucuresti
Vineri 06.07 7 9:15 MBF B5 - F ACS KSE Targu Secuiesc 11 22
ACS Galactica Cluj-Napoca
Vineri 06.07 7 10:15 MBF B7 - F CSS Brasovia Brasov 19 30
CSS Sibiu
Vineri 06.07 7 11:15 MBF B4 - F ACS NBS Cluj-Napoca 27
16 Champions CSS 6-2 Bucuresti
Vineri 06.07 7 12:15 MBF B6 - F STA     ACS Eko Sighet
Vineri 06.07 8 8:00 MBF C8 - F CS National Iasi 14
8 ACS Admar Costinesti
Vineri 06.07 8 9:00 MBF C5 - F CSS Gheorgheni 25
22 CS Cuza Sport Braila
Vineri 06.07 8 10:00 MBF C6 - F CSS Nr 4 Bucuresti 10 21
LPS Alba Iulia
Vineri 06.07 8 11:00 MBF C7 - F CSS Bega 2 Timisoara 16
7 CSS 1 Craiova
Vineri 06.07 9 8:15 MBM A8 - M CSU Brasov 13 23
ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Vineri 06.07 9 9:15 MBM A5 - M LPS Targu Mures 26
25 ACS Artesania Bucuresti
Vineri 06.07 9 10:15 MBM A6 - M ACS Valbon Arad 39
12 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
Vineri 06.07 9 11:15 MBM A7 - M CSS Focsani 28
12 CSO Voluntari
Vineri 06.07 9 12:15 MBM A4 - M ACS ID Ingerii Baniei Craiova 21
7 CSS 2 Medias
Vineri 06.07 10 8:15 MBM B8 - M CS Steaua Magic 1 Bucuresti 31
17 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Vineri 06.07 10 9:15 MBM B5 - M ACS For You Alb Cluj-Napoca 3 43
ABC Magic Satu Mare
Vineri 06.07 10 10:15 MBM B6 - M CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei 35
2 MP Sport Timisoara
Vineri 06.07 10 11:15 MBM B7 - M ACS Iris Petras Iasi 28
11 ABC Laguna Bucuresti
Vineri 06.07 10 12:15 MBM B4 - M ACS MC Ball 2 Mangalia 14 36
ABC Lucky Dragons Targu Mures
Vineri 06.07 11 8:15 MBM C8 - M ACS KSE 2 Targu Secuiesc 5 41
ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Vineri 06.07 11 9:15 MBM C5 - M Dinamo CSS 6-2 Bucuresti 27 34
ACS BC Lions 1 Craiova
Vineri 06.07 11 10:15 MBM C6 - M Shooting Stars Galben Buftea 18 21 CSU 1 Ploiesti
Vineri 06.07 11 11:15 MBM C7 - M ACS Toyin Constanta 19
7 BC CSU 3 Sibiu
Vineri 06.07 11 12:15 MBM C4 - M CSS Sibiu     ACS Fan Baschet Mov Otopeni
Vineri 06.07 12 8:15 MBM D8 - M CSS 1 Medias 30
9 CS Baller 2 Bucuresti
Vineri 06.07 12 9:15 MBM D5 - M ACS BC Lions 2 Craiova 34
18 CS Steaua Magic 2 Bucuresti
Vineri 06.07 12 10:15 MBM D6 - M ACS MC Ball 1 Mangalia 91
4 CS Fly OC Constanta
Vineri 06.07 12 11:15 MBM D7 - M ACS Nordic Basketball Baia Mare     ACS Dan Dacian Alb Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.