Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 6 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 8 - Vineri 06.07.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-minibaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-minibaschet/


Vineri 06.07 1 15:30 MBM B3 - M ABC Magic Satu Mare 20
33 CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei
Vineri 06.07 1 16:30 MBM B1 - M ABC Laguna Bucuresti 13 19
CS Steaua Magic 1 Bucuresti
Vineri 06.07 1 17:30 MBM B2 - M MP Sport Timisoara 18 25
ACS Iris Petras Iasi
Vineri 06.07 1 18:30 MBM B10 - M ABC Lucky Dragons Targu Mures 20
5 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Vineri 06.07 1 19:30 MBM B4 - M ACS MC Ball 2 Mangalia 25
10 ACS For You Alb Cluj-Napoca
Vineri 06.07 2 15:30 MBM C3 - M ACS BC Lions 1 Craiova 41
9 Shooting Stars Galben Buftea
Vineri 06.07 2 16:30 MBM C1 - M BC CSU 3 Sibiu 14 15
ACS KSE 2 Targu Secuiesc
Vineri 06.07 2 17:30 MBM C2 - M CSU 1 Ploiesti 19
12 ACS Toyin Constanta
Vineri 06.07 2 18:30 MBM C10 - M ACS Fan Baschet Mov Otopeni 26
14 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Vineri 06.07 2 19:30 MBM C4 - M CSS Sibiu 38
22 Dinamo CSS 6-2 Bucuresti
Vineri 06.07 3 15:30 MBM D3 - M CS Steaua Magic 2 Bucuresti 10 67
ACS MC Ball 1 Mangalia
Vineri 06.07 3 16:30 MBM D1 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 22 30
CSS 1 Medias
Vineri 06.07 3 17:30 MBM D2 - M CS Fly OC Constanta 18
17 ACS Nordic Basketball Baia Mare
Vineri 06.07 3 18:30 MBM D10 - M ACS Vilis 2 Bucuresti 25
7 CS Baller 2 Bucuresti
Vineri 06.07 3 19:30 MBM D4 - M BC CSU 1 Sibiu     ACS BC Lions 2 Craiova
Vineri 06.07 4 15:30 MBM E3 - M Vest Activ Timisoara 13 20
ACS Regal Bucuresti
Vineri 06.07 4 16:30 MBM E1 - M BC Gladiatorii Bucuresti 16 22
ACS Baschet Star Oradea
Vineri 06.07 4 17:30 MBM E2 - M ACS Gladius Targu Mures 14
11 LPS CSU 3 Pitesti
Vineri 06.07 4 18:30 MBM E10 - M CS Cuza Sport 1 Braila 14 22
CS Baller 1 Bucuresti
Vineri 06.07 4 19:30 MBM E4 - M CS National Iasi 8 22
Panatinaikos PBA Bucuresti
Vineri 06.07 5 15:30 MBM F3 - M ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 12 22
ACS Alpha Sport Team Sibiu
Vineri 06.07 5 16:30 MBM F1 - M ACS Champions Alb Buc Craiova 26
23 ACS KSE 1 Targu Secuiesc
Vineri 06.07 5 17:30 MBM F2 - M ACS Vilis 1 Bucuresti 27
9 CS Phoenix Constanta
Vineri 06.07 5 18:30 MBM F10 - M BTG Artesania 2 Bucuresti 24
15 LPS Bihorul CSM Oradea
Vineri 06.07 5 19:30 MBM F4 - M CSS Nr 1 Constanta 13 19
Shooting Stars Albastru Buftea
Vineri 06.07 6 15:30 MBM G3 - M ABC Lynx Shooters Ploiesti 39
24 ACS Juniors Craiova
Vineri 06.07 6 16:30 MBM G1 - M LPS CSU 1 Pitesti 51
6 CS Cuza Sport 2 Braila
Vineri 06.07 6 17:30 MBM G2 - M CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei 9 31
ACS Axiopolis Sport Cernavoda
Vineri 06.07 6 18:30 MBM G4 - M CS Olimpia Bucuresti 32
13 ACS BS Starters Iasi
Vineri 06.07 7 15:30 MBM H3 - M LPS CSU 2 Pitesti 20 45
ABC Targu Jiu
Vineri 06.07 7 16:30 MBM H1 - M BC CSU 2 Sibiu 34
52 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Vineri 06.07 7 17:30 MBM H2 - M BC Slam Rosu Bucuresti 11 12
CSS BCN Ramnicu Valcea
Vineri 06.07 7 18:30 MBM H4 - M CS Deceneu Tulcea 13 15
ACS For You Albastru Cluj-Napoca
Vineri 06.07 8 15:30 MBM I3 - M ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti 18 24
ACS Champions Rosu Buc Craiova
Vineri 06.07 8 16:30 MBM I1 - M ACS Leii Bucuresti 56
11 ACS Fan Baschet Galben Otopeni
Vineri 06.07 8 17:30 MBM I2 - M ACS Dream Team Caracal 23
6 ABC Hoops Brasov
Vineri 06.07 8 18:30 MBM I4 - M CSU 2 Ploiesti 18 25
BC Slam Alb Bucuresti
Vineri 06.07 9 16:30 MBF A1 - F CS Olimpia 1 Bucuresti 15 18
ACS BS Starters Iasi
Vineri 06.07 9 17:30 MBF A2 - F CSS Sfantu Gheorghe 38
21 CSS Nr 1 Constanta
Vineri 06.07 9 18:30 MBF A10 - F BC Magic Satu Mare 19 21
CSS 2 Craiova
Vineri 06.07 9 19:30 MBF A4 - F Champions CSS 6-1 Bucuresti 26
11 CSS BCN Ramnicu Valcea
Vineri 06.07 10 15:30 MBF B1 - F CSS Sibiu 19
8 CS Laguna Constanta
Vineri 06.07 10 16:30 MBF B2 - F ACS Eko Sighet 59
24 CSS Brasovia Brasov
Vineri 06.07 10 17:30 MBF B10 - F Champions CSS 6-2 Bucuresti 6 29
ACS Vilis  Bucuresti
Vineri 06.07 10 18:30 MBF B4 - F ACS NBS Cluj-Napoca 14
7 ACS KSE Targu Secuiesc
Vineri 06.07 10 19:30 MBF B3 - F ACS Galactica Cluj-Napoca     STA
Vineri 06.07 11 15:30 MBF C3 - F CS Cuza Sport Braila     CSS Nr 4 Bucuresti
Vineri 06.07 11 16:30 MBF C1 - F CSS 1 Craiova 28
6 CS National Iasi
Vineri 06.07 11 17:30 MBF C2 - F LPS Alba Iulia 12 14
CSS Bega 2 Timisoara
Vineri 06.07 11 18:30 MBF C4 - F LPS CSU Pitesti 35
13 CSS Gheorgheni
Vineri 06.07 12 15:30 MBM A3 - M ACS Artesania Bucuresti 21 79
ACS Valbon Arad
Vineri 06.07 12 16:30 MBM A1 - M CSO Voluntari 9 20
CSU Brasov
Vineri 06.07 12 17:30 MBM A2 - M ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 24
20 CSS Focsani
Vineri 06.07 12 18:30 MBM A10 - M CSS 2 Medias 5 50
ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Vineri 06.07 12 19:30 MBM A4 - M ACS ID Ingerii Baniei Craiova     LPS Targu Mures

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.