Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Sambata, 7 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 9 - Sambata 07.07

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-minibaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-minibaschet/


Ziua Teren Ora Categorie Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 9


Sambata 07.07 1 8:15 MBM A7 - M CSS Focsani 39
33 ACS Artesania Bucuresti
Sambata 07.07 1 9:15 MBM A6 - M ACS Valbon Arad 67
10 ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Sambata 07.07 1 10:15 MBM A5 - M LPS Targu Mures 35
7 CSS 2 Medias
Sambata 07.07 1 11:15 MBM A8 - M CSU Brasov 27
26 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
Sambata 07.07 1 12:15 MBM B9 - M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 19
14 ABC Laguna Bucuresti
Sambata 07.07 2 8:15 MBM B7 - M ACS Iris Petras Iasi 20 31
ABC Magic Satu Mare
Sambata 07.07 2 9:15 MBM B6 - M CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei 33
15 ACS MC Ball 2 Mangalia
Sambata 07.07 2 10:15 MBM B5 - M ACS For You Alb Cluj-Napoca 13 32
ABC Lucky Dragons Targu Mures
Sambata 07.07 2 11:15 MBM B8 - M CS Steaua Magic 1 Bucuresti 7 11
MP Sport Timisoara
Sambata 07.07 3 8:15 MBM C7 - M ACS Toyin Constanta 4 38
ACS BC Lions 1 Craiova
Sambata 07.07 3 9:15 MBM C6 - M Shooting Stars Galben Buftea 9 27
CSS Sibiu
Sambata 07.07 3 10:15 MBM C5 - M Dinamo CSS 6-2 Bucuresti 32
12 ACS Fan Baschet Mov Otopeni
Sambata 07.07 3 11:15 MBM C8 - M ACS KSE 2 Targu Secuiesc 3 29
CSU 1 Ploiesti
Sambata 07.07 3 12:15 MBM C9 - M ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 0 20
BC CSU 3 Sibiu
Sambata 07.07 4 8:15 MBM D7 - M ACS Nordic Basketball Baia Mare 10 22
CS Steaua Magic 2 Bucuresti
Sambata 07.07 4 9:15 MBM D6 - M ACS MC Ball 1 Mangalia 40
10 BC CSU 1 Sibiu
Sambata 07.07 4 10:15 MBM D8 - M CSS 1 Medias 21
4 CS Fly OC Constanta
Sambata 07.07 4 11:15 MBM D9 - M CS Baller 2 Bucuresti 5 17
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Sambata 07.07 5 8:15 MBM E7 - M LPS CSU 3 Pitesti 23
6 Vest Activ Timisoara
Sambata 07.07 5 9:15 MBM E6 - M ACS Regal Bucuresti 27
22 CS National Iasi
Sambata 07.07 5 10:15 MBM E5 - M Panatinaikos PBA Bucuresti 32
12 CS Cuza Sport 1 Braila
Sambata 07.07 5 11:15 MBM E8 - M ACS Baschet Star Oradea 4 39
ACS Gladius Targu Mures
Sambata 07.07 5 12:15 MBM E9 - M CS Baller 1 Bucuresti 29
8 BC Gladiatorii Bucuresti
Sambata 07.07 6 8:15 MBM F7 - M CS Phoenix Constanta 30
20 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Sambata 07.07 6 9:15 MBM F6 - M ACS Alpha Sport Team Sibiu 31
20 CSS Nr 1 Constanta
Sambata 07.07 6 10:15 MBM F5 - M Shooting Stars Albastru Buftea 9 23
BTG Artesania 2 Bucuresti
Sambata 07.07 6 11:15 MBM F8 - M ACS KSE 1 Targu Secuiesc 11 25
ACS Vilis 1 Bucuresti
Sambata 07.07 7 8:15 MBM G7 - M ACS Axiopolis Sport Cernavoda 21 27
ABC Lynx Shooters Ploiesti
Sambata 07.07 7 9:15 MBM G6 - M ACS Juniors Craiova 27
13 CS Olimpia Bucuresti
Sambata 07.07 7 10:15 MBM G8 - M CS Cuza Sport 2 Braila 7 22
CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei
Sambata 07.07 7 11:15 MBM G9 - M ACS U-BT Negru Cluj-Napoca 20 28
LPS CSU 1 Pitesti
Sambata 07.07 8 8:15 MBM H7 - M CSS BCN Ramnicu Valcea 19
9 LPS CSU 2 Pitesti
Sambata 07.07 8 9:15 MBM H6 - M ABC Targu Jiu 35
23 CS Deceneu Tulcea
Sambata 07.07 8 10:15 MBM H8 - M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 31
19 BC Slam Rosu Bucuresti
Sambata 07.07 8 11:15 MBM H9 - M ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca 21 26
BC CSU 2 Sibiu
Sambata 07.07 9 8:15 MBM I7 - M ABC Hoops Brasov 7 35
ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti
Sambata 07.07 9 9:15 MBM I6 - M ACS Champions Rosu Buc Craiova 40
15 CSU 2 Ploiesti
Sambata 07.07 9 10:15 MBM I8 - M ACS Fan Baschet Galben Otopeni 8 18
ACS Dream Team Caracal
Sambata 07.07 9 11:15 MBM I9 - M ABC Athletic Constanta 27 51
ACS Leii Bucuresti
Sambata 07.07 10 8:15 MBF A6 - F CSS Bega 1 Timisoara 28 32
Champions CSS 6-1 Bucuresti
Sambata 07.07 10 9:15 MBF A5 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 28
17 BC Magic Satu Mare
Sambata 07.07 10 10:15 MBF A8 - F ACS BS Starters Iasi 14 25
CSS Sfantu Gheorghe
Sambata 07.07 10 11:15 MBM F9 - M LPS Bihorul CSM Oradea 16 39
ACS Champions Alb Buc Craiova
Sambata 07.07 11 8:15 MBF B7 - F CSS Brasovia Brasov 13 15
ACS Galactica Cluj-Napoca
Sambata 07.07 11 9:15 MBF B5 - F ACS KSE Targu Secuiesc 8 14
Champions CSS 6-2 Bucuresti
Sambata 07.07 11 10:15 MBF B8 - F CS Laguna Constanta 66
37 ACS Eko Sighet
Sambata 07.08 11 11:15 MBM A9 - M ACS U-BT Alb Cluj-Napoca 32
8 CSO Voluntari
Sambata 07.07 12 8:15 MBF C7 - F CSS Bega 2 Timisoara 32
8 CS Cuza Sport Braila
Sambata 07.07 12 9:15 MBF C6 - F CSS Nr 4 Bucuresti 11 18
LPS CSU Pitesti
Sambata 07.07 12 10:15 MBF C8 - F CS National Iasi     LPS Alba Iulia
Sambata 07.07 12 11:15 MBF C9 - F ACS Admar Costinesti 2 24
CSS 1 Craiova

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.