Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Marti, 25 septembrie 2018

Locatii Turnee CN U15 masculin si feminin

Autor: Federatia Romana de Baschet

U15 Masculin

Turneul 1 (06-07.10.2018)


Grupa 1 – LPS Bihorul-CSM Oradea - persoana de contact Alin Cures - tel 0721467767
(echipe participante: CSS Viitorul Cluj-Napoca; ACS U-BT Cluj-Napoca; LPS Bihorul CSM Oradea; CSM Tg Mures)
Grupa 1 – CSS Sibiu – persoana de contact Manuel Draghici – tel 0726004535
(echipe participante: CSS Sibiu; CSU Brasov; LPS CSU Pitesti; CS Amicii Pitesti)
 
Grupa 2 – CSS Targoviste – persoana de contact Valerian Ioan – tel 0722948929
(echipe participante: BC Slam Bucuresti; CS Magic Champions Bucuresti; CSS Targoviste; SG M.Viteazu-Tonika Puciaosa)
Grupa 2 – CSS Tg Jiu - persoana de contact Renato iutalim - tel 0765042233
(echipe participante: ACS BC Lions Craiova; CSS Tg Jiu; CSS Ploiesti; ACS ProBasketball Group Bucuresti)
    
Grupa 3 – CSA Axiopolis Sport Cernavoda - persoana de contact Ionut Luca - tel 0724995321
(echipe participante: CSA Axiopolis Sport Cernavoda; ACS MC Ball Mangalia; CS Fly OC Constanta; CS Phoenix Constanta)
Grupa 3 – CSS Tulcea - persoana de contact Mihaela Grecu - tel 0744146060
(echipe participante: CSS Tulcea; CSS Alexandria; ACS 4Sports Bucuresti; ACS ICED Bucuresti)

Grupa 4 – ACS Sto-Mart Iasi – persoana de contact Ovidiu Stochici – tel 0747435666
(echipe participante: ACS Sto-Mart Iasi; CSS Gheorgheni; CSM Rm Sarat; CS Otopeni)
Grupa 4 – ABC Leii Bucuresti - persoana de contact Bogdan Amariucai - tel 0723533868
(echipe participante: ABC Leii Bucuresti; CS Dinamo-CSS 6 Bucuresti; CSM Bucuresti; ABC T-Pack Ploiesti)

U15 Feminin

Turneul 1 (06-07.10.2018)

Grupa 1 – CSU Brasov - persoana de contact Eugen Rosu - tel 0722631599
(echipe participante: ACS RooKies Oradea; CS U Cluj-Napoca; CSU Brasov; CSS Brasovia Brasov)
Grupa 1 – LT Lucian Blaga Reghin - persoana de contact Razvan Moldovan - tel 0740811106
(echipe participante: CS Muresul Tg Mures; LT Lucian Blaga Reghin; CSS Sibiu; CSS Bega Timisoara)
 
Grupa 2 – CSS Unirea Iasi - persoana de contact Emilia Marian - tel 0745959180
(echipe participante: CSS Botosani; CSS Unirea Iasi; CSS Sf Gheorghe; LT Nagy Mozes Tg Secuiesc)
Grupa 2 – CSS-CSM Targoviste – persoana de contact Catalin Tanase – tel 0722229468
(echipe participante: CSM VSKC Miercurea Ciuc; CSS Gheorgheni; CS Olimpia Bucuresti; CSS-CSM Targoviste)

Din categoriile: Comisia de competitii, U15 feminin, U15 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.