Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Marti, 25 septembrie 2018

Locatii Turnee CN U18 masculin si feminin

Autor: Federatia Romana de Baschet

U18 Masculin

Turneul 1 (06-07.10.2018)


Grupa 1 – ACS U-BT Cluj-Napoca - persoana de contact Razvan Cenean - tel 0734552441
(echipe participante: AS BC Valbon Arad; LPS Bihorul CSM Oradea; CSS Viitorul Cluj-Napoca; ACS U-BT Cluj-Napoca)
Grupa 1– CSS Sighetu Marmatiei - persoana de contact Emil Kosztelnik - tel 0755688886
(echipe participante: CNS Cetate Deva; LPS Tg Mures; CSS-CSM Sighetu Marmatiei)
 
Grupa 2 – CSU Sibiu - persoana de contact Alexandru Rubint - tel 0748190277
(echipe participante: CSU Brasov; CSS Medias; CSS Sibiu; CSU Sibiu)
Grupa 2 – CSS Craiova - persoana de contact Catalin Garleanu - tel 0742333580
(echipe participante: LPS CSU Pitesti; CSS Craiova; CSS Targoviste)
    
Grupa 3 – Iris Sport Arena
(echipe participante: BC Slam Bucuresti; CN aurel Vlaicu Bucuresti; CSS Nr 4 Bucuresti; ABC Laguna Bucuresti)
Grupa 3 – CSS Unirea Iasi - persoana de contact Anatolie Lupu - tel 0744121851
(echipe participante: CS Cuza Sport Braila; CSS Buzau; CSS Unirea Iasi)

Grupa 4 – Arena de Baschet
(echipe participante: CSM Bucuresti; ACS Artesania Bucuresti; CS Agronomia-1 Bucuresti; CS Agronomia-2 Bucuresti)
Grupa 4 – CS Phoenix Constanta - persoana de contact Cristian Manastireanu - tel 0724233079
(echipe participante: CSU Ploiesti; ABC T-Pack Ploiesti; ACS Sevlar Ploiesti; CS Phoenix Constanta)

U18 Feminin

Turneul 1 (06-07.10.2018)

Grupa 1 – LPS Alba Iulia - persoana de contact Valentin Urian - tel 0748547690
(echipe participante: ACS Rookies Oradea; LPS CSS Satu Mare; LPS Alba Iulia; LAPI Dej)
Grupa 1 – CSS Brasovia Brasov - persoana de contact Anda Constantinescu - tel 0773339876
(echipe participante: CSU Brasov; CSS Brasovia Brasov; CSM VSKC MIercurea Ciuc; CSS Sibiu)
 
Grupa 2 – CS BBB Raptors Bucuresti – persoana de contact Cristian Matache – tel 0724258698
(echipe participante: CS Olimpia Bucuresti; Sportul Studentesc Bucuresti; ACS Champions Bucuresti; CS BBB Raptors Buc)
Grupa 2 – CSS Alexandria - persoana de contact Madalin Piperea - tel 0722779286
(echipe participante: ACS Admar Costinesti; CSS CSM Targoviste; CSS Alexandria; CSS Rm Valcea)

Din categoriile: Comisia de competitii, U18 feminin, U18 masculin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.