Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 28 februarie 2019

Locatii Turneul 10 CN U13 masculin si feminin

Autor: Federatia Romana de Baschet

U13 Masculin

Turneul 10 (09-10.03.2019)

Grupa A1 – CSS Nr 5 Bucuresti - persoana de contact Dumitru Neagu - tel 0723237221
Grupa A2 – CS Dinamo CSS Nr 6 Bucuresti - persoana de contact Victor David - tel 0722579101
Grupa A3 – CSO Voluntari- persoana de contact Alexandru Vlad - tel 0769188216
Grupa A4 – BC Slam Rosu Bucuresti - persoana de contact Alin Achim - tel 0733904904
Grupa A5 – AS BC Alpha Bucuresti - persoana de contact Alexandra Turcu - tel 0742385537
Grupa B1 – ABC Lynx Ploiesti - persoana de contact Ionut Iordachescu - tel 0722214246
Grupa B2 – CSS Bacau - persoana de contact Mihaela Tepes Greurus - tel 0745273383
Grupa B3 – ABC Athletic Constanta - persoana de contact Bogdan Ivanovici - tel 0766404506
Grupa B4 – CSS Buzau - persoana de contact Ciprian Borcila - tel 0725911442
Grupa B5 – CSA Axiopolis Sport Cernavoda - persoana de contact Ciprian Mandru - tel 0766784918
Grupa C1 – ACS U-BT 1 Cluj-Napoca – persoana de contact Mioara Iurian – tel 0723307730
Grupa C2 – CSU Sibiu – persoana de contact Alexandru Rubint – tel 0748190277
Grupa C3 – ACS Juniors Craiova – persoana de contact George Motateanu – tel 0773734413
Grupa C4 – CSS BCN Rm Valcea - persoana de contact Anca Nitulescu - tel 0722571345
Grupa D1 – LPS Targu Mures - persoana de contact Tibor Soos - tel 0758343209
Grupa D2 – CSU Brasov – persoana de contact Eugen Rosu – tel 0722631599
Grupa D3 – ACS Champions Bucuresti-Craiova – persoana de contact Laura Lungu – tel 0761579260
Grupa D4 – CSS Viitorul Cluj-Napoca – persoana de contact Mircea Batin – tel 0740318404

U13 Feminin

Turneul 10 (09-10.03.2019)

Grupa A1 – CS Olimpia Bucuresti - persoana de contact Constantin Dumitrache - tel 0722598572
Grupa A2 – Sportul Sudentesc Bucuresti - persoana de contact Valentin Bala – tel 0722459821
Grupa A3 – CS Laguna Constanta - persoana de contact Aurelia Lazar – tel 0772065650
Grupa B1 – ACS Dan Dacian Bucuresti - persoana de contact Cornelia Enescu - tel 0724123809
Grupa B2 – CSM Moinesti - persoana de contact Cristian Comanescu - tel 0722256453
Grupa B3 – CS Otopeni – persoana de contact Catalin Naziru - tel 0727461419
Grupa C1 – ACS Eko Sighet Sighetul Marmatiei – persoana de contact Albert Villand – tel 0745891358
Grupa C2 – CS Universitatea Cluj-Napoca - persoana de contact Mircea Batin - tel 0740318404

Din categoriile: Comisia de competitii, U13 masculin, U13 feminin

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.