2003-05-10 03:00:00

CSU ACSA Cluj Napoca - OMNILOGIC Bucuresti 59 - 42

Ultimul meci al semifinalei s-a disputat in acelasi ritm alert dar, spre deosebire de cel din ziua ...

2003-05-10 03:00:00

Promovare in divizia A ziua 4

Energia Rovinari - U Craiova 59 - 73 Sportul Studentesc - Steaua 0 - 22 (rezultatul de pe teren la ...

2003-05-09 03:00:00

CSU ACSA Cluj Napoca - OMNILOGIC Bucuresti 63 - 56

Meciul patru al semifinalei a fost unul deosebit de disputat, ritmul de joc fiind cu mult peste cea ...

2003-05-09 03:00:00

Promovare Divizia A ziua 3

Steaua Bucuresti - Axiopolis Cernavoda 61 - 73 U Craiova - Sportul Studentesc 74 - 58 Granitul ...

2003-05-08 03:00:00

Rezultatele dupa prima zi a Turneului de calificar

Steaua Bucuresti - U Craiova 86 - 91 Granitul Bucuresti - Sportul studentesc 79 - 64 Axiopolis ...

2003-05-08 03:00:00

Sanctiuni la meciul WP Arad - ROMPETROL

Paul Helcioiu greseala tehnica, iar jucatorul Cristian Iov a fost suspendat pentru meciul 3. Licenta...

2003-05-08 03:00:00

Ziua a II-a pentru calificarea in Div A

Rezultatele zilei a doua sunt: Sportul Studentesc - Axiopolis Cernavoda 43 - 61 U Craiova - Granitul...

2003-05-07 03:00:00

Delegari Arbitri Comisari!

Joi 8 Mai 2003 orele 18,00 West Petrom Arad - ROMPETROL VINASI Doru DIMA Gabriel Comisar OLARU Ion ...

2003-05-05 03:00:00

SEMIFINALE!

Au inceput Semifinalele la Play Off – ul masculin. Rompetrol a intalnit pe teren propriu ...

2003-05-03 03:00:00

Neputinta americana

Elevii antrenorului Ioan Constantin s-au impus in fata campioanei en-titre, West Petrom Arad, cu ...

2003-05-02 03:00:00

Structura Campionatului 2002 - 2003

Faza I Sezonul Regulat 21 septembrie 2002 - 12 aprilie 2003 -etape saptamanale Faza II Play off ...

2003-05-02 03:00:00

Play Out -ul la Divizia A Masculin s-a terminat!

In urma jocului de azi 2 mai 2003 din faza de Play Out putem sa va anuntam clasamentul pentru ...

2003-04-29 03:00:00

Succes!

Astazi 29 aprilie 2003, incep la Cluj Napoca si Alexandria Turneele finale de Juniori 3. Uram succes...

2003-04-29 03:00:00

Delegari Comisari si Arbitri !

Vineri 2 mai 2003 RAPID ISOVER - Politehnica Iasi orele 14,00 CONSTANTINESCU Viorel CUTOV Anton ...

2003-04-22 03:00:00

Delegari arbitri si comisari!

Miercuri 23 aprilie 2003 orele 12,00 ROMPETROL - Petrom Elba Timisoara BADILA Bogdan FUMU Dorin ...

2003-04-21 03:00:00

Retur interesant!!!

A inceput faza play off la masculin, iar la feminin am ajuns in turul II, si participantele la ...

2003-04-19 03:00:00

Sarbatori Fericite!

Cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Paste, Federatia Romana de Baschet ureaza tuturor, Sarbatori ...

2003-04-19 03:00:00

Aradul n-a avut nici o problema la Sibiu

Aradenii au lasat, astazi, la Sibiu, la vestiar gravele probleme pe care le au si, avertizati de ...

2003-04-19 03:00:00

Batalia pentru Divizia A!

Pentru Turneul de Calificare in Divizia A Masculin, Editia 2003 - 2004 s-au calificat urmatoarele 6 ...

2003-04-18 03:00:00

Felicitari!

Arbitrul international FIBA Stelian BANICA a fost desemnat sa arbitreze la Final Four de Cupa ...

2003-04-17 03:00:00

Rezultatele din Turneele Semifinale Divizia B

Turneu Semifinal - Cernavoda Etapa I 15 aprilie 2003 CS Sportul Studentesc - Corona Brasov 81- 67 ...

Parteneri